Obchod Woow Praha

Najdete nás v ulici Komunardů 38, přímo na tramvajové zastávce U Průhonu, když jedete od metra Vltavská nebo z Palmovky směrem na metro Holešovice. Díky modré výloze nás určitě nepřehlédnete.
V našem sortimentu si vyberou maminky jak oblečky pro miminka ( kojenci a batolata ) tak dětské second hand oděvy a outlet třeba na sedmáka.

 

Obchod Woow Chomutov

Najdete nás v centru města, na hlavním náměstí 1.Máje 10, v domě s řetězcem Rodinka, kde v 1. patře máme zboží na ploše bezmála 200 m2. Příjemné prodavačky Vás zde obslouží a pomohou s výběrem.
V nabídce máme od kvalitního oblečení na miminka, kojence a batolata až po dětské značkové oblečení pro děti do školky a školy. V části obchodu provozujeme bazar, kam můžete umístit kočárek, dětskou postýlku, chodítko nebo třeba hopsadlo či dětské kolo.

 

Naše zboží

V nabídce obou obchodů naleznete : body, overal, dupačky, triko s krátkým i triko s dlouhým rukávem, kalhoty, tepláky, kalhoty laclik, kraťasy, kombinéza, mikina, svetr, rolák, fleece, tepláková souprava, bunda, vesta, šaty, sukně, plavky, pláštěnka,gumáky, župan, punčochy, ponožky, bryndák, pásek, kšandy, boty, botičky, capáčky, rukavice, šála, čepice, klobouk, kšiltovka, spodní prádlo, košilka, boxerky, trenýrky, slipy, kalhotky, karnevalové masky, holinky, spací pytle a mnoho dalších

Oblečení doplňujeme dle poptávky, minimálně 3 x týdně, tak aby se na každého dostalo. Lidé se nás ptají, jak je možné mít tak hezké věci za tak nízké ceny. Recept na to je snadný, dobře nakoupit přímo v Anglii a neplatit tak provize velkoobchodů v ČR. A zboží, které se nám jen trochu nelíbí, prodat v nižší cenové kategorii v hrabárně sectex v Letňanech nebo dovézt na bleší trhy v Praze, kde se finálně vyprodává. Zbylé končí v autoservisech nebo coby surovina k výrobě izolační tkaniny pod české dálnice a silnice. Proto díky naší cenové strategii a bezodpadovému hospodaření můžete u nás získat pěkné značkové oblečení na děti a kojence za nízké ceny, i přes stále zvyšující se ceny v Anglii.

A by bylo zboží pestré, máme v nabídce nejen second hand zboží, ale také outlet a zboží stock.

 

Velkoobchod

Prodejem textilu se zabýváme již od roku 2000, kdy jsme založili spol. s.r.o. Ultraxa 2000 a začali sbírat první zkušenosti. Postupem času jsme začali provozovat 5 obchodů. V současné době se orientujeme na dovoz secondhandu a outletu z Velké Británie a Skotska a velkoobchodní prodej.
A proto jsme síť našich maloobchodů zúžili na dva, v Praze a Chomutově.

 

Second hand on-line

V průběhu dubna 2010 otevíráme také on-line dětskéhý second hand a outlet na internetové adrese www.satnicek.cz (šatníček), kde budete mít možnost výběru cca z 10.000 ks oblečení pro děti , rezervace a pravidelné úterní a páteční doplňování zboží.